Menu
+420 606 758 245

Šachty

VODOMĚRNÉ ŠACHTY

Vodoměrná šachta, nabízená v několika rozměrových řadách, je vyrobena z polypropylenu jako samonosná vodotěsná nádrž. Vodoměrná šachta je opatřena vstupem o průměru 600 mm s poklopem. Světlá výška vodoměrné šachty může být v rozmezí od 1200 do 1500 mm (lze ji přizpůsobit místním podmínkám). Ve stěně vodoměrné šachty jsou navařeny chráničky pro vstup a výstup vodovodní přípojky. Utěsnění chrániček po montáži je alternativně gumovými manžetami upevněnými SK páskami nebo polyuretanovou pěnou. Pro pohodlný vstup je uvnitř vodoměrné šachty instalován žebřík. 

PLASTOVÉ KANALIZAČNÍ ŠACHTY

Plastové kanalizační šachty slouží jako spadištní, soutokové, revizní a koncové šachty na kanalizačním potrubí. Základní provedení se skládá ze dvou dílů, vzájemně do sebe zapadajících, což umožňuje snadnou realizaci variabilní stavební výšky šachty.

Kyneta dna šachet je plastová a provedení otvorů s příslušným počtem vtoků a výtoků osazených příslušnými profily se provádí na základě objednávky.

Do stěn lze také na místě stavby provést otvory pro požadované připojovací potrubí. Šachty se neobetonovávají pokud jsou uloženy v pásmech, kde není stálý provoz osobními a nákladními automobily.