Menu
+420 606 758 245

Poradenství a servis

MANAGEMENT VÝROBNÍCH ZAKÁZEK

Podle vašich požadavku dokážeme vybrat nejvhodnější materiál, navrhneme optimální technologii jeho zpracování a vybereme výrobce, který vyhovuje daným kritériím. 

Jsme schopní zajistit dodávku polotovarů pro Vaši výrobu, ale i výrobu hotových dílů včetně vzorkování. Se strategickými klienty uzavíráme rámcové obchodní smlouvy na předem dohodnutá období, které jim zajišťují ty nejlepší podmínky v rámci cen, logistiky i plateb materiálu.FORMÁTOVÁNÍ A VÝROBA DÍLŮ DLE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACE

Všechny nabízené materiály je možné formátovat dle Vašich přání. Jediným omezením jsou zde možnosti strojového vybavení. Zákazníku po dohodě sestavíme grafický řezný plán, který je součástí potvrzení objednávky.

Našim klientům dodáváme také hotové opracované díly dle výkresové dokumentace. Naše možnosti zahrnují CNC opracování (soustružení, frézování, gravírování, vypalování laserem), ohýbání plastů a také svařování plastových konstrukcí a sestav (skladovací nádrže, záchytné vany, vzduchotechnická potrubí a podobně).ŠKOLENÍ A OSOBNÍ PORADENSTVÍ

Svým zákazníkům nabízíme pravidelná produktová školení, ať už v prostorách naší společnosti nebo přímo u výrobce materiálu.

Věříme v osobní kontakt s lidmi a férové jednání. Proto naši obchodníci tráví většinu svého času v terénu u zákazníků, kde pomáhají nacházet ideální řešení pro jejich podnikání. V dodávkách materiálu se zaměřujeme na klíčové faktory pro úspěch našich partnerů a díky vzájemné spolupráci jim pomáháme růst.